Byle dalej na rowerze. [ROZMOWY PO GODZINACH] #2
Podróżować można na wiele sposobów. Są osoby, które nie wyobrażają sobie wyruszyć w inną wyprawę, niż samochodem. Inni preferują samolot, pociąg, autobus. Jeszcze inni podróż autostopem. Marek Pytka i Jarek Dudek to młodzi ludzie, dla których ulubionym środkiem transportu jest rower. Łącząc pracę na etat z podróżami pokazują, że potrzeba tak niewiele, aby usiąść na siodełku i zacząć pedałować gdzieś hen, przed siebie. Mając takie podejście zwiedzili już kilkanaście krajów w Europie.
Ostatnio gościłem ich u siebie i urządziliśmy sobie małą pogawędkę o podróżowaniu na rowerze. Z tego powstał ten właśnie wywiad, do którego obejrzenia serdecznie zapraszam.
![Nie mieszkam w IGLOO - Adam Jarniewski - Poznaj Grenlandię [Rozmowy po godzinach] #9](https://podroznicypogodzinach.pl/wp-content/uploads/2021/09/Kopia-Kopia-Living-in-the-Sahara.png)

![Igrzyska Olimpijskie TOKIO 2020 od zaplecza - Kuba Niziński [Rozmowy po godzinach] #10](https://podroznicypogodzinach.pl/wp-content/uploads/2021/10/Kopia-Kopia-Kopia-Kopia-Kopia-Living-in-the-Sahara.png)